V následujícím článku se dozvíte o redakčním systému lazyCMS, který rozvíjíme ve spolupráci s programátorským studiem lazyHeads a který splňuje všechny možné požadavky na moderní redakční systém.

Kromě něj máme k dispozici také systém pro práci s klienty lazyCRM, který umožňuje jednoduše spravovat kontaktní informace o vašich klientech, posílat jim nabídky, či přijímat jejich objednávky a provádět další akce jako jsou např. analýzy statistik, kontrola vašich pracovníků a efektivity jejich práce apod.

Redakční systém lazyCMS

Možnosti redakčního systému lazyCMS

Redakční systém lazyCMS umožňuje jednoduchou správu obsahu webu, počínaje kompletní strukturou celého webu a jeho mapy, přes jednotlivé části, jako jsou aktuality, novinky, akční nabídky, diskuze, ankety atp. až po samotné texty jednotlivých stránek a obrázky a soubory na nich umístěné. Součástí systému je plně vybavený WYSIWYG editor a správce souborů.

Upravitelnost výpisů na míru

Vizuální styl jednotlivých modulů, ze kterých se redakční systém skládá, je plně skinovatelný (je možné použít jakýkoliv vzhled a nastavení: např. každá aktualita ze seznamu aktualit na hlavní stránce může obsahovat titulek, ilustrační fotografii, perex (stručný popis) a datum, nebo to může být pouze výpis titulků pod sebou apod.).

Modularita a zároveň jednotný základ

Některé vlastnosti jsou společné všem modulům, které pracují s textem (akce, články, produkty…) patří mezi ně například možnost stránku nebo článek „publikovat ANO/NE“, přidat „klíčová slova“ či „popis do hlavičky“ atd.. Je důležité mít na paměti, že v našem studiu stavíme webové prezentace vždy přesně na míru každému klientovi, proto není problém moduly jakkoliv skombinovat či přeprogramovat dle vašich přání.

Redakční systém lazyCMS je, díky své modularitě a možnostem rozšíření, mocným nástrojem pro jednoduchou a efektivní správu obsahu kteréhokoliv webu. Klade důraz na jednoduchost ovládání a je postaven s maximálním ohledem na co nejlepší možnosti optimalizace webu pro vyhledávače a na SEO. V následujícím seznamu najdete popis nejvýznamnějších modulů redakčního systému a objednávkového systému, který je postaven na stejném základu. Oba dva systémy spolu mohou výborně spolupracovat nebo je možno použít moduly kteréhokoliv z nich v tom druhém.

Přehled modulů redakčního a objednávkového systému

Základní redakční systém                         

Srdce celého systému, které je rozšiřováno o moduly podle potřeb a požadavků klienta. Tvoří jej tyto neoddělitelné moduly:

  1. editace statických stránek (správa dle klienta jednorázově definovaných stránek, tedy pevně spojených s určitým místem webu, bez možnosti přidávat další)
  2. fotogalerie  (správa fotografií a alb)
  3. správa uživatelů lazyCMS (základ)   

Víte-li už nyní, že se dále bez podobného systému neobejdete, kontaktujte nás!

 

Zajímá vás, co ještě redakční systémy umí? Více se dozvíte na stránce Doplňkové moduly pro redakční systém.

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí