Webové aplikace na míru mají své uplatnění i na realitním trhu. Systémy pro realitní kanceláře dokážou zefektivnit plnění každodenních procesů v realitní kanceláři.

Systémy pro realitní kanceláře umožňují správu nejenom svých klientů, ale i jednotlivých objektů. Sledují vývoj cen realitního trhu.

Mohou fungovat jako inzertní server s vlastní správou nabídek objektů. Zároveň obsahují citlivá data. Aplikace pro realitní kanceláře jsou výjimečné svými bezpečnostními požadavky a bezpečnostními opatřeními.

Co umí naše realitní systémy?

  • Zajistí bezpečnost a ochranu citlivých dat
  • Vlastní správa objektů a pozemků
  • Vlastní správa klientů
  • Inzertní server
  • Sledování vývoje cen na realitním trhu.

Systém zefektivní prodejní proces nejen realitním kancelářím. Aplikaci dokážeme přizpůsobit i vašemu podnikaní.

Reference: REALITY-CERMAK.CZ

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí