Nabízíme tyto služby

Internetový obchod (e-Shop) Tvoříme profesionální eshopy, které jsou cestou ke zvýšení zisku. Vyniknou nad konkurencí a snadno zefektivní vaše podnikání.

Webové stránky Tvorba webových stránek nás baví. Vytváříme designové webové stránky pro klasickou firemní prezentaci i rozsáhlé webové prezentace s vlastní správou obsahu.

Internetové aplikace na míru Vytváříme specializované aplikace, rezervační systémy, seznamky, katalogy, diskusní fóra a další aplikace přesně na míru, podle vašich požadavků.

Analýzy Jen díky porozumění prostředí mohou být projekty úspěšné! Realizaci projektů stavíme na důkladných analýzách a jejich přesné interpretaci.

Grafické práce Tvoříme špičkové grafické návrhy, které vás odliší od konkurence. Naše webové prezentace vystihnou podstatu vašeho podnikaní. Zpracováváme firemní identity, loga i tištěnou reklamu.

Kódování Odvádíme profesionální práci v kódování. Námi kódovaný design splňuje všechny požadavky - kvalitní kód zohledňující SEO, přehledný a správně se zobrazující ve vyhledávačích.

Redakční systémy S redakčním systémem spravujete a editujete veškerý obsah webové prezentace samostatně. Naše redakční systémy jsou přehledné, intuitivní a plně přizpůsobitelné vašim požadavkům.

Interní informační systémy - IIS (ERP, CRM) Vyvíjíme interní informační systémy na míru. Zanalyzujeme vaše potřeby, zautomatizujeme  každodenní činnosti a maximálně zefektivníme stávající procesy ve vaší firmě.

Internetový marketing Využíváme nejnovější marketingové strategie dohromady s profesionálními službami v oblasti internetového marketingu. Zviditelníme vaši firmu, udržíme stávající zákazníky a přivedeme nové díky komplexní správě internetových kampaní.

Spolupráce Máte zajímavý projekt a nemáte know-how a finance? Obraťte se na nás, rádi se podílíme na realizaci jedinečných a skvělých nápadů.

Outsourcing Soustřeďte se na podstatu svého businessu. Přenechejte okrajové činnosti specialistům. Máme k pronájmu programátory, grafiky, SEO specialisty, kteří sledují trendy za vás.

 

Chcete některou z nabízených služeb objednat nebo prokonzultovat? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře nebo na telefonu +420 605 843 459.

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí