Seznamka je oblíbenou formou seznamování a sdružování lidí. Vytvoříme vám seznamovací server, na který se budou lidé skutečně rádi vracet!

Seznamka by měla být místem, kde se setkávají, povídají a navazují nové známosti. Ale i kam se rádi vracejí! Proto je důležité, aby prostředí bylo přívětivé a zaujal i skvělý moderní design stránek.

Lidé na seznamku chodí za seznámením a kontakty. Proto musí být přívětivá, přehledná. Musí se v ní snadno orientovat a nalézt toho pravého... Vlastní profily a rozsáhlé fotogalerie jsou samozřejmostí.

Výhody seznamovacího serveru

  • přívětivý grafický design
  • vlastní profily uživatelů a jejich správa
  • sdílení fotografií a rozsáhlé fotogalerie
  • chat a soukromé zprávy
  • správa ochrana a bezpečnost uživatelsky citlivých dat
  • pozvánky na hromadné akce

Dokážeme vytvořit komunitní server, kam se budou lidé za seznámením rádi vracet, protože jim tu bude dobře. Podívejte se na naše reference.

Reference: ELITEDATE.cz

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí