Rezervační systém umožňuje jednoduše a rychle spravovat systém rezervací či objednávek. Vytvoříme takový rezervační systém, který bude jednoduchý, praktický a ušetří vám spoustu času.

Rezervační systém nejvíce využijí různé typy ubytovacích či kulturní zařízení, sportoviště ale i služby jako kadeřnictví nebo masáže.

Vlastnosti rezervačního systému

  • Snadné ovládání
  • Přehlednost
  • Grafický design
  • Jednoduché administrační rozhraní
  • Správa objednávek a zákazníků

Řešení vašeho rezervačního systému nemusí být standardní šablonou. My vytváříme aplikace na míru. Rezervační systém rádi přizpůsobíme vašim potřebám.  

Reference: SQUASH-HOLYSOV.cz

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí