Ztrácíte čas stále se opakujícími činnostmi? Trvají každodenní úkony ve vaší firmě zbytečně dlouho? Potřebujete zefektivnit běžné procesy, které jsou ve firmě každodenní rutinou?

Redakční systémy jsou online přístupné programy (přihlašujete se do nich a pracujete v nich stejně jako například s emailovou schránkou od SEZNAMu), které Vám umožňují okamžitě měnit obsah Vašich internetových stránek, ať se jedná o novinky, aktuality, akční nabídky, texty jednotlivých stránek, nebo přidávání obrázků a jiných souborů. Vše bezpečně a jednoduše a rychle. 

Co získáte zavedením našeho redakčního systému?

  • Zmodernizujete řízení vaší firmy.
  • Zrychlíme a zefektivníme každodenní úkony.
  • Neztrácíte již zbytečně čas ani peníze.
  • Procesy, které provedete rychleji než ostatní, vás posunou vpřed a zlepší vaši konkurenceschopnost.
  • Vyřešíme i nestandardní postupy ve firmě, navrhneme řešení přímo na míru.

Nabízíme

 

Dokážeme zlepšit výkonnost procesů zavedením informačních systémů tak, že budete úspěšní!

Řízením a zvýšením výkonnosti si otevíráte příležitosti k podnikání. Neztrácejte drahocenný čas, vyplňte poptávkový formulář a zajistěte si řešení ihned!

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí