Nově jsme řady našich produktů rozšířili o plnohodnotnou variantu eShopu určenou k pronájmu - reagujeme tak na poptávku našich klientů po minimalizaci nákladů na začátku internetového obchodování.

Pronájem internetového obchodu

Nově jsme řady našich produktů rozšířili o plnohodnotnou variantu eShopu určenou k pronájmu - reagujeme tak na poptávku našich klientů po minimalizaci nákladů na začátku internetového obchodování.

Vyrábíme tři typy internetových obchodů z nichž dva jsou plnohodnotné eShopy (iSHOP RENT a iSHOP BUY) a liší se jen formou licence (nákup nebo pronájem) a třetí je základní objednávkový systém (iSHOP ORDER).

 

 • INSPIRIO iSHOP RENT - plnohodnotný eShop je určen pro obchodování na internetu s minimální počáteční investicí a tudíž s malým rizikem, protože je nabízen formou pronájmu.
 • INSPIRIO iSHOP ORDER - objednávkový systém pro začínající obchodníky s nízkou pořizovací cenou a minimálními náklady na provoz (není nutné zřizovat platební bránu, platit provize atp.), která ale zároveň umožňuje pozdější upgrade na plnohodnotný INSPIRIO eShop.
 • INSPIRIO iSHOP BUY - plnohodnotný internetový obchod upravený na míru zákazníkovi. Implemetace trvá nezřídka i několik měsíců a tomu odpovídá i cena.

V tabulce najdete popsané rozdíly mezi dvěma způsoby licencování - INSPIRIO iSHOP RENT (pronájem licence) a INSPIRIO iSHOP BUY nebo INSPIRIO iSHOP ORDER (nákup licence)

 

Vlastnosti / možnosti verze   INSPIRIO iSHOP RENT (pronájem licence) INSPIRIO iSHOP BUY (nákup licence) a INSPIRIO iSHOP ORDER(nákup licence)
Cena při jednorázovém pořízení   Nelze jednorázově pořídit, pouze formou užívání licence s měsíční úhradou viz řádek níže Desítky až stovky tisíců Kč, v závislosti na složitosti řešení
Cena měsíční licence aplikace   2 290 Kč měsíčně (licence zahrnuje veškeré služby a poplatky do jediné částky, tj. včetně hostingu a technické podpory, v jejímž rámci probíhají bezplatné aktualizace) - představuje veškeré náklady na provoz a neobsahuje žádné skryté poplatky, více informací o cenách v ceníku Nelze hradit formou měsíčních úhrad
Automatické aktualizace systému - rozšiřování funkčnosti modulů, přidávání nových modulů, úpravy, opravy   Ano, bezplatně nejméně 4x ročně v rámci smluvní technické podpory. Zde se dozvíte bližší informace o bezplatných aktualizacích. Ne, po sestavení eShopu na míru zákazníkovi a po jeho převzetí již do něj dále dále nezasahujeme.Další úpravy se řeší jako samostatné zakázky.
SEO optimalizace   Je možno dokoupit samostatně jako službu (zahrnuje jak ON PAGE tak OFF PAGE faktory). Je možno dokoupit samostatně jako službu (zahrnuje jak ON PAGE tak OFF PAGE faktory).
Bezplatné opravy chyb   Ano, v rámci záruky a smluvní technické podpory. Ano, v rámci záruky a smluvní technické podpory.
Lhůta pro odstranění kritických chyb   Maximálně do 12 hodin od nahlášení v jakoukoliv denní dobu na tel. 605 843 459 nebo tel. 777 243 459. Individuálně, dle aktuálních personálních možností a době nahlášení.
Lze obchod zakoupit na splátky   Ne, licence na provoz je poskytována pouze formou pronájmu. Ano, při ceně od 80 000 Kč výše.
Úvodní analýza potřeb   Ano, vždy Ano, vždy
Doba potřebná k nasazení   Standardně do 1 pracovního dne od přijetí úhrady za první měsíc užívání licence. Maximálně však do dvou pracovních dní. Více informací v sekci ceník. 1 - 8 měsíců, závisí na rozsahu úprav funkčností jednotlivých modulů dle přání zákazníka, vývoji modulů na přání, typu propojovaného ERP systému, složitosti napojení na další systémy, složitosti implementace grafiky aj.
Možnost úprav funkčností standardních modulů dle individuálního přání zákazníka   Ne - garantovány jsou však minimálně 4x ročně bezplatné aktualizace, zahrnující rozvoj funkčností standardních modulů - aktualizováno pro všechny klienty hromadně. O směru vývoje rozhoduje výhradně výrobce na základě vyhodnocení převažujících požadavků klientů. Ano, bez omezení
Možnost vývoje nových modulů dle individuálního přání zákazníka   Ne - viz předchozí řádek. Ano, bez omezení
Možnost tvorby individuální grafiky a její implementace   Využívat lze možností nastavení designu obchodu přímo v administraci. V případě, že jsou tyto možnosti nedostatečné, lze za příplatek realizovat originální grafiku na míru. Ano, bez omezení
Možnost importu a exportu dat  

Ano:

 • Obecné importy zboží ve formátu XML, XLS, XLSX
 • Obecné exporty zákazníků a objednávek ve formátu XML
Ano, bez omezení
Možnost napojení na libovolný ERP či ekonomický systém dle individuálního přání zákazníka  

Ano:

 • POHODA - všechny verze se skladovou evidencí
Ano, na libovolný systém
Automatické monitorování a ladění výkonu   Ano, v rámci technické podpory Ne - možno dokoupit jako přidanou službu
Automatické přesuny na výkonnější hardware   Ano, v rámci technické podpory Ne - možno dokoupit jako přidanou službu
Doba trvání záruky   Doživotní záruka, neomezená záruka je poskytována po dobu, kdy provozovatel hradí měsíční poplatky 24 měsíců, na úpravy a nové moduly se záruka vztahuje počínaje datem realizace. Záruku lze za příplatek rozšířit.
Bezplatné telefonické konzultace   Ano, v rámci technické podpory. Ano, kdykoliv v případě potřeby a v rámci technické podpory.
Úvodní školení ovládání aplikace   Ano, zdarma Ano, v ceně řešení
Úvodní školení SEO - principy, copywriting ap.   Ano, na objednávku Ano, na objednávku
Úvodní marketingová konzultace   Ano, zdarma Ano, v ceně řešení
Smluvní garance dostupnosti aplikace z prostředí internetu   Ano Ano
Možnost provozování a správy e-mailů   Ano Ano
Možnost provozu aplikace mimo servery výrobce   Ne Ano, v případě uzavření smluvního dodatku
Možnost provozu na vyhrazeném (dedikovaném) serveru   Ano, příplatek Ano, příplatek
Možnost provozu více jazyků na e-shopu současně   Ano, v případě potřeby dalšího jazyka je však nutno uzavřít samostatnou smlouvu na další e-shop, se samostatnou administrací. Ano, bez omezení
Jazyky   Čeština, slovenština, angličtina Ano, bez omezení
Možnost vícejazyčné administrace   Ne, vždy pouze ve zvoleném jazyce, viz řádek výše Ano, bez omezení
Multiměnovost   Ne, na jednom shopu lze provozovat pouze jednu hlavní měnu. Ano, bez omezení
Počet položek zboží   Do 10 000 (součet zobrazovaných i nezobrazovaných položek na e-shopu), nad 10 000 položek příplatek, viz Smluvní podmínky Bez omezení
Možnost individuálních smluvních podmínek   Ne Ano

Čím se lišíme od konkurence

 • Více webů či eShopů na jednom systému

Systém pro správu obsahu vám umožní provozovat najednou jak eShop, tak webové stránky společnosti, případěn více webových prezentací či eShopů. Co to pro Vás znamená?

 • Stačí Vám jednou se přihlásit a můžete administrovat všechny vaše weby či eShopy.

Produkty, novinky atp. lze sdílet mezi weby, tzn. můžete upozornit na produkty z eShopu A na hlavní stránce eShopu B apod.

 • Dokonalé SEO - optimalizace pro vyhledávače

Díky našemu modulu ODKAZOVNÍK lze web či eShop jednoduše, rychle a bez velkých nákladů propojit s ostatními weby a dostat se tak ve vyhledávačích na přední pozice během kratší doby. Tento modul Vám ušetří velké investice do SEO optimalizace a reklamy.

 • Kompletní balíček funkcí

Vše potřebné pro okamžitý začátek prodeje přes internet je v základním balíčku eShopu již k dispozici - správa produktů a jejich kategorií

 • Rychlé nasazení

eShop obsahuje vše potřebné pro okamžité zahájení prodeje, už do jedné hodiny od objednávky eShopu můžete začít prodávat.

Popis pronajímaného eShopu

Využití vlastní domény (př. www.mojedomena.cz)
Prostor na disku ( webhosting ) 1 GB v ceně
  každý další GB + 100 Kč
Přenos dat (měsíčně) neomezeně
E-mailové adresy + webmail neomezeně
Počet produktů a produktových kategorií neomezeně
Základní grafické šablony k výběru 4
Vlastní design, nebo originální grafika od nás
Fotogalerie
Diskuzní fórum - možnost diskuze u výrobků a článků
Facebook Komentáře a diskuse
Anketa
Přílohy ke stažení
Skladová evidence
Akční zboží
Nejprodávanější zboží
Související zboží
Registrace zákazníků, správa profilu
Fakturace
Export faktur do PDF formátu
Hromadný import souborů (csv)
Export produktů e-shopu (xml feedy- HEUREKA.cz ZBOZI.cz aj.)
On-line platby kartou
Záloha a obnova vašich dat
Technická podpora
Základní SEO - optimalizace pro vyhledávače (ON PAGE)
Přístup pod heslem
Propojení se sociálními sítěmi (Facebook, Google +, Twitter)
Možnost přihlášení pomocí Facebooku
Žádné další skryté poplatky

Doplňkové moduly na přání

Název modulu příplatek k měsíčnímu pronájmu
Odkazovník 250,- Kč
Newsletter 80,- Kč
Rozšířená správa zákazníků - crosseling 350,-Kč

 

Moduly na objednávku

Více informací na emailu tomas.hlavacek@inspirio.cz