Společnost Inspirio s.r.o. se

ilustrační obrázekSpolečnost INSPIRIO s.r.o. se již od roku 2004 zabývá vytvářením profesionálních webových stránek a úpravou jejich designu a obsahu. Hlavní myšlenkou společnosti je plně podpořit webovou reprezentaci klientů a pomoci jim k dosažení maximálních zisků získáváním nových zákazníků a minimalizací nákladů na reprezentaci.

Hlavní filosofií naší společnosti je přistupovat ke každému klientu individuálně s maximální péčí a profesionalitou. Spolu s naším týmem profesionálů vám pomůžeme vytvořit reprezentativní webové stránky přesně podle vašich představ.

Co je INSPIRIO

Naše webdesignerská společnost apeluje na úzkou spolupráci s naší klientelou. Pomáháme klientům plnit jejich představy a sami jsem ochotni přispět naší kreativitou a nápady. Vytváříme pro naše klienty takové stránky, aby jejich návštěvnost byla co nejvyšší a snažíme se o první příčky ve vyhledávačích. Ke klientům přistupujeme ochotně a vždy vyslyšíme jejich požadavky a přání. Jsme velmi solidní a klienta nikdy nenecháme čekat. Preciznost je u nás samozřejmostí; dbáme i na nejmenší detaily, aby byl konečný výsledek co nejlepší.  


Dalším pečlivě sledovaným bodem je i konkurence, před kterou se vždy snažíme být o krok napřed. Neustálým vylepšováním a upgradem stránek tak zabraňujeme ztrátě klientů a úbytku zájemců. Zároveň si však zachováváme svou profesionalitu a konkurenci respektujeme.   


Se spokojeností se však nesetkáváme jen u klientů nýbrž i u svých zaměstnanců. Spokojenost v zaměstnání je základním kamenem k odvedení kvalitní práce v daném termínu, rychlému rozhodování i k řešení urgentních problémů. Klientovo přání jsme tak schopni splnit, i  když nás "tlačí čas".  Časově flexibilní jsme i ohledně schůzek s klienty, abychom mohli naší práci osobně zkonzultovat a případně doplnit či opravit stránky dle klientových představ.

Historie

Jak to tak bývá, i z těch nejmenších nápadů vznikají velké věci. A tak se z pouhé myšlenky zrodila i naše rozsáhlá společnost INSPIRIO s.r.o., která svým klientům již 8 let nabízí své služby. Zakladatem společnosti je Tomáš Hlaváček,  

Tým

Jsme profesionálové a své dovednosti neustále vylepšujeme, abychom nabízeli ty nejlepší služby. Lidé jsou nejdůležitým aspektem naší společnosti, udržujeme proto výborné vztahy nejen mezi sebou, ale i s okolním světem. Díky tomu máme ty nejlepší kontakty na odborníky všeho druhu.

Proč volit právě nás?

Zajímá vás, co o nás říkají naši klienti?

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí