Každý člen našeho týmu výborně ovládá svůj obor.

V našem týmu najdete jenom samé specialisty, každý jsme nějakým způsobem zaměřeni a toto zaměření dále rozvíjíme na školeních a prací na projektech našich klientů. Díky tomu jsme schopni pokrýt různorodé požadavky, e kterými za námi naši zákazníci chodí a přitom je zpracovávat na kvalitní úrovni.

Kromě specializace je ale pro nás důležitá i obecná povědomost o ostatních oborech a hlavně o potřebách našich klientů, proto u nás uvidíte i školeného senior programátora jak plní eShop produkty místo sekretářky a sekretářku, jak se učí dělat analýzu klíčových slov místo SEO specialisty. Tyto činnosti nám pak pomáhají lépe se vžít do role uživatelů našich výsledných produktů a tak jsme schopni je ještě více vyladit.

Nevěříte? Podívejte se na naše reference!

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí