Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

Celý web je postavený na nejnovější verzi redakčního systému, webmaster má tak možnost upravovat jakoukoliv část stránek, libovolně si skládat jejich strukturu i jednotlivé dílčí části. Novinkou je podpora pro mobilní přístroje, web je postaven ne tzv. responsivní šabloně a velikost jednotlivých stránek se automaticky uzpůsobuje velikosti displeje použitého zařízení - web se tak dobře prohlíží jak na mobilu, tabletu, tak i na klasickém počítači.

Požadavkem hudební školy Plzeň (Kopretina) byla možnost jednoduchého vkládání videa nahraného na YOUTUBE.com a fotografií z akcí a speciálních hudebních kurzů pro nejmenší, proto jsem integrovali možnost DRAG and DROP nahrávání fotek, tedy funkci, kdy stačí do okna s administrací fotografie jen přetáhnout z pracovní plochy a spustí se velkim jednoduchý a intuitivní průvodce zpracováním fotek.

Hudební škola a školka Plzeň