Doplňkové moduly pro redakční systém


Články
Odlišně formátované články s ohledem na použití v e-zinech a internetových časopisech. Jedná se o možnost vkládat neomezený počet stránek do předdefinované sekce webu, zobrazuje se vždy nejdříve popis stránky (tzv. perex, titulek a přiřazená ilustrační fotografie) teprve po kliknutí na titulek je zobrazena celá stránka.

Sekce (dynamické menu)
Možnost správy kompletní struktury menu/webu (v případě že není použit modul produkty). Obsahuje navíc modul dynamická mapa webu. Je možné jej použít jen s modulem články.

Aktuality
Umožňuje odlišné formátování jedné sekce článků. Obsah sekce se vypisuje nejčastěji na hlavní stránce. U aktualit je důraz kladen na jednoduchost sdělení.

Akce
Umožňuje odlišné formátování a chování jedné sekce článků. Obsah sekce se vypisuje nejčastěji na hlavní stránce. U akcí je důraz kladen na datum počátku akce a datum konce (platnost akce od, do). Akce je možno vypisovat do kalendáře akcí (+ 700,- Kč).

Správa uživatelů lazyCMS (rozšíření)
Administrátor může dávat přístup do systému dalším uživatelům, definovat jejich skupiny a těmto skupinám přiřazovat různá práva.

Správa uživatelů webu
On-line registrace uživatelů (dle klienta předdefinovaným formulářem), správa jejich účtu jimi samými nebo administrátory přes administrační rozhraní. Tento modul slouží jako doplněk pro několik dalších modulů. Je možné jej použít i pro vnitřní firemní potřeby (intranet). Registrace může ale i nemusí podléhat schválení administrátora.

Správa uživatelů webu (rozšíření)
Tento modul kombinuje správu uživatelů CMS a uživatelů webu – je tak možno definovat uživatelské role i pro uživatele webu – vhodné např. pro definování moderátorů diskuzí nebo správců části stránek. Uživatelům je možné vyhradit prostor ne webu pro jejich prezentaci (fotky, texty atd.). Je možné vypisovat seznam uživatelů jakýmkoliv způsobem, je k dispozici nástroj pro jejich třídění, je možné v nich fulltextově vyhledávat.

Intranet (jednoduchý) / interní on-line nástěnka
Veřejnosti nepřístupná stránka, do které se dostanou pouze registrovaní uživatelé a uživatelé CMS se s jednotným heslem.

Intranet
Veřejnosti nepřístupná část webu (sekce článků), do které se dostanou pouze registrovaní uživatelé a uživatelé CMS se svým uživatelským jménem a heslem.

Správa reklamního prostoru
Umožňuje spravovat obsah jednotlivých grafických reklamních pozic, nastavení doby platnosti reklamního banneru, možnost zakomponovat do webu i flash prvky (animace, video)

 Newsletter
On-line formulář pro registraci do seznamu odběratelů novinek prostřednictvím emailu (možno přidat k on-line registraci klientů eShopu, nebo uživatelů webu), vytváření emailu a odesílání přes lazyCMS.

Fotogalerie (rozšíření)

Hromadný FTP import – pomocí FTP přístupu na server je možné do jedné složky nahrát více fotek najednou a pak je nechat automaticky zpracovat.

Hromadný ZIP import – pro klienty bez možnosti připojení přes FTP nabízíme možnost nahrávat fotografie přes webový formulář za použití komprimované složky .zip.

Vytváření adresářové struktury – při propojení modulem PRODUKTY je možné vytvářet v albech stejnou adresářovou strukturu jako v kategoriích produktů, stejně tak je to možné i v kombinaci s modulem SEKCE.

Tapety (wallpapers) – s tímto modulem je možné vytvářet různé varianty upravených obrázků (umožňuje definovat více velikostí a jejich pojmenování)

Diskuze
Diskuzní modul má více možností a variant:
Jednoduchá diskuze – jde v podstatě o knihu návštěv v jedné instanci, příspěvky se řadí jeden za druhý pod sebe.

Diskuze s vlákny – příspěvky se dělí na vlákna (je možné sledovat reakce na jednotlivé komentáře).

Diskuze s vlákny a uživateli – příspěvky se dělí na vlákna (je možné sledovat reakce na jednotlivé komentáře), je možné vypsat všechny příspěvky jednotlivých uživatelů, je nutné propojení s modulem SPRÁVA UŽIVATELŮ WEBU

Moderovaná diskuze s vlákny a uživateli – nejrozsáhlejší varianta tohoto modulu umožňuje provozování klasického diskusního fóra, je nutné propojení s rozšířeným modulem SPRÁVA UŽIVATELŮ WEBU

Bazar (základ)
Tento modul umožňuje ne/registrovaným uživatelům webu vkládat inzeráty (defaultně se bazarový formulář skládá z popisu a ceny prodávaného objektu, fotografií, kontaktních informací na prodávajícího), modul je možné rozšířit o spolupráci s moduly SPRÁVA UŽIVATELŮ WEBU, SEKCE + s vybranými moduly eSHOPu a celek používat jako základ pro inzertní server.

Jazykové verze webu
Cena je platná pro každou další jazykovou verzi. Umožňuje budovat každou jazykovou verzi odděleně a tím poskytovat jednotlivým cílovým jazykovým skupinám odlišný obsah.

Rozšíření tohoto modulu je možné jakýmkoliv způsobem, z realizovaných rozšíření uvádím např.: automatické propojení české a německé jazykové verze (jakmile je v jedné verzi přidán jakýkoliv obsah, zkopíruje se i do druhé verze a zde /nepublikovaný/ čeká na překlad a zveřejnění)

Vícejazyčná podpora lazyCMS
Administrační rozhraní lazyCMS je možno přeložit do požadovaného jazyka. Administrační rozhraní je v současné době k dispozici v češtině a v němčině.

Vyhledávání
Fulltextové pomocí Google.com
Fulltextové v rámci webu
Parametrické v rámci sekce článků (modul ČLÁNKY)
Parametrické v modulu PRODUKTY
Filtrování

Administrace více webů v jednom rozhraní
Administrační rozhraní lazyCMS je možno upravit tak, aby díky němu mohlo být spravován obsah více webů najednou – děje se tak pomocí přepínače v hlavičce administrace. Každý web má svou grafiku, svůj obsah, svou vlastní databázi i své vlastní jazykové verze. Všechny weby používají možností administračního rozhraní, přiňemž je možné, aby nevyužívaly všechny všechno.

 

Moduly Objednávkového systému              

Produkty
- produktové kategorie
- parametry
- kategorie parametrů
- varianty
- výrobci
- produkty (ceny, akční nabídky, alba fotografií, popis)

Tento modul umožňuje jednoduchou správu veškerého zboží, je ideální pro rozsáhlejší sortiment a funguje jako základ pro objednávkový systém. Je možné jej použít i bez nutnosti provozovat internetový obchod, jako základ pro strukturovaný výpis produktů nebo dokonce i služeb. 

Nákupní košík
Tato komponenta zajišťuje možnost vkládání zboží do objednávky. Je nutné propojení s moduly PRODUKTY a SPRÁVA UŽIVATELŮ WEBU.

Správa objednávek
Pomocí tohoto modulu je jednoduše dohádatelné, jaké objednávky který klient provedl a jejich stav (nová, zpracovávaná, vyexpedovaná, doručená…). Je nutné propojení s moduly PRODUKTY a SPRÁVA UŽIVATELŮ WEBU.

Správa nabídek (CRM)
Tento modul umožňuje pomocí modulů PRODUKTY a SPRÁVA UŽIVATELŮ WEBU velmi rychle a jednoduše vytvářet strukturované nabídky a ty poté rovnou odesílat nebo exportovat do emailového klienta (např. Microsoft Outlook)

Propojení s účetními programy
Propojení s účetním a skladovým hospodářstvím POHODA (STORMWARE)
Propojení s jiným programem (na přání) Je nutné propojení s moduly PRODUKTY a SPRÁVA UŽIVATELŮ WEBU.

Správa klientů objednávkového systému
Jde o rozšíření SPRÁVA UŽIVATELŮ WEBU pro potřeby eShopu. Tento modul umožňuje definovat různé typy uživatelů (fyzická osoba, právnická osoba) a vyžadovat při jejich registraci jiné údaje. Dovoluje také definovat skupinu „dealeři“ a při přihlášení uživatele z této skupiny zobrazit jiný ceník u každého produktu. Je tedy vhodný pro zjednodušení komunikace s obchodními partnery a automatizuje proces objednávek.

Hlídací pes
Umožňuje hlídat položky a při jejich změně odeslat upozornění na email definovaný v uživatelském účtu. Nutné propojení s moduly SPRÁVA UŽIVATELŮ WEBU a PRODUKTY

Drobečková navigace
Tato forma znázorňování aktuální pozice uživatele ve struktuře webu je vhodná především pro eShopy s rozsáhlým sortimentem a více úrovněmi produktových kategorií.

 

Zrychlete s zefektivněte vaše každodenní pracovní úkony. Neztrácejte zbytečně čas ani peníze. Kontaktujte nás a objednejte si redakční systém ještě dnes!

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí