Diskusní fóra se stávají významnou součástí prezentace výrobků, firmy nebo činností. Vytvořte kolem sebe virtuální skupinu a dejte o sobě vědět pomocí diskusních fór.

Diskusní fóra sdružují návštěvníky stejných zájmů. Jsou velkým zdrojem informací, rad a doporučení. Vytvářejí komunity a návštěvníci se opakovaně vrací na stránky fóra i firemní stránky. O čem se mluví na fórech, to je na internetu vidět!

Diskusní server postavíme na jakékoliv téma. Cílové skupině přizpůsobíme jeho vzhled, barevnost i ovládání; přesně tak, aby co nejvíce zaujalo.

Proč diskusní fórum od nás?

  • Jedinečný grafický design
  • Uživatelsky přívětivé rozhraní
  • Administrace uživatelů
  • Další možnost rozvoje jeho funkcí

Diskusní server musí návštěvníka zaujmout hned na první pohled. Pokud obsahuje kvalitní informace, rád zůstává, diskutuje a opětovně se vrací. Dokážeme navrhnout diskusní servery na míru přesně tak, že vám návštěvníci neutečou.

Reference: BODAK-K98K.cz

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí