Bazarový server je oblíbenou formou zprostředkovaného prodeje zboží na internetu. Vytvoříme takový bazar, který bude jednoduchý v ovládání, ale zároveň poutavý v designu. Můžete mít obojí dohromady!

Internetový bazar jednoduše umožňuje prodej prostřednictvím inzerátů. Systém bazaru umožňuje zadávání nabídek a poptávek, vkládání inzerátů a zprostředkovává jejich prodej.

V rámci přehledné administrace inzertního serveru můžete spravovat inzeráty. Získáte přehled o klientech, fakturacích, prodejích, platbách a poplatcích.

Bazar server umožňuje

  • Zprostředkování prodeje
  • Možnost vkládat inzeráty
  • Nabídkové a poptávkové formuláře
  • Přehledné vyhledávání v kategoriích
  • Nápaditý design
  • Uživatelsky příjemné prostředí
  • Kompletní správa administrace
  • Správa obsahu, inzerátů, klientů, poplatků

Dokážeme navrhnout, zrealizovat a úspěšně spravovat tak rozsáhlý portál jako je bazar nebo inzertní server.

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí