Nevíte, kdo jsou vaši návštěvníci? Co hledají a o co mají největší zájem? Co nenacházejí a proč vaše stránky opouštějí? Přesně tyto otázky vám dokážeme zodpovědět.

Jistě víte, že získat nového zákazníka je to nejtěžší. Jestli si myslíte, že návštěvnost vašich stránek je vysoká, ale málo z návštěvníků se stane i vaším zákazníkem, zjistěte co je špatně. Analýzou návštěvnosti dokážeme zlepšit váš konverzní poměr.

Analýza návštěvnosti vám odpoví na následující otázky:

  • Kdo jsou vaši návštěvníci a co hledají?
  • Odkud chodí na váš web?
  • Proč opouští stránky, v jakých místech a po jaké době?
  • Co jim na stránkách chybí

Pečlivě sestavená analýza návštěvnosti je důležitým podkladem pro marketing. Pokud zjistíte, kdo jsou vaši návštěvníci a co mají rádi, snadněji jim přesně to nabídnete.

Zajímejte se o své návštěvníky, je to to nejdůležitější, co na internetu máte!

Nejnovější aktuality

30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.

14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.

30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.

Více aktualit

Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí