30. 01. 2014

Podporujeme školku "Na dvorku"

Školka Plzeň Koterov je unikátní projekt, který si zaslouží naši podporu. Připravili jsme proto web i offline reklamu a držíme palce, aby se zdárně rozvíjela a vychovávala naše děti tím nejlepším možným způsobem.


14. 04. 2013

Mobilní aplikace a responsivní design

Aktualizujeme weby našich klientů pro zobrazení na tabletech a mobilních telefonech.


29. 03. 2012

Nová produktová manažerka

Od května se začne o naše zákazníky a jejich potřeby na plný úvazek starat nová produktová manažerka, naše dlouholetá spolupracovnice a kolegyně Veronika Fundová.


26. 03. 2012

Nové webové stránky

Nové webové stránky jdou ruku v ruce se změnou firemní identity a názvu společnosti z Hlaváček Webdesign s.r.o. na Inspirio s.r.o.


26. 03. 2012

Nová verze lazyCMS

Dokončujeme novou verzi redakčního systému lazyCMS - od dubna bude k dispozici verze 2.5.0, která kromě upgradovaných modulů bazar a diskuse obsahuje také kompletně přepracovaný eShop.


24. 07. 2012

eShop je možné si nyní i pronajmout!

Internetový obchod lazyShop je možné si nyní poronajmout již od 2.500,- Kč / měsíčně.


30. 10. 2012

Připravujeme další velký portál!

BOOKFIX.cz - online hotelová recepce, nápodoba úspěšných projektů jako je HRS.de v mezinárodní verzi je dalším z velkých projektů na kterých usilovně pracujeme.


Poslední reference

Školka Plzeň

Pro novou plzeňskou školku s názvem "Na dvorku" jsme připravili pěkné barevné a hravé stránky, na kterých se tato jedinečná a na zdravý vývoj dětí zaměřená školka prezentuje.

skolka-plzen.jpg

webová prezentace 2N spol. s r.o.

Pro společnost 2N spol. s r.o. jsme připravili nový web ohledně pronájmů kanceláří a obchodních prostor na Praze 4. velmi povedené kombinace firemní modré a černobílé fotky na pozadí je na českém internetu ojedinělá.

dvan.jpg

Hudební škola Plzeň

Nově otevřená soukromá hudební škola pro děti z Plzeňského kraje má od nás responsivní web s velmi pěkným barevným motivem, každá webová stránka má svou specifickou barvu i strukturu, ale i přesto je celý web pěkně kompaktní.

hudebni-skola-plzen.jpg

Více referencí